loader image
Zaznacz stronę

Cześć, nazywam się Michał Kutzner

Od 10 lat interesuję się rozwojem samoświadomości, a od 5 lat prowadzę warsztaty i szkolenia, na których uczę inteligencji emocjonalnej, medytacji oraz skutecznej komunikacji.

 

Sesje indywidualne

Umówmy się na spotkanie lub na telefon, aby wspólnie zmierzyć się z wybranym przez Ciebie problemem lub celem, który chcesz osiągnąć. Temat sesji może dotyczyć zarówno życia osobistego, jak i zawodowego.

Szkolenia i warsztaty

Przez wiele lat studiowania psychologii, filozofii oraz koncepcji non-duality zebrałem całkiem sporą wiedzę. To, na co jednak stawiam w trakcie prowadzonych przeze mnie zajęć to praktyczne ćwiczenia, aby uczyć się o sobie w bezpośrednim doświadczaniu oraz kontakcie z grupą.

Kalendarz szkoleń, warsztatów i kursów:

Dla firm:

Coaching w organizacjach

> Podejmowanie decyzji
> Planowanie i organizacja czasu
> Coaching grupowy / coaching zespołowy

Sztuka komunikacji

> Rozwiązywanie konfliktów
> Coachingowy styl zarządzania zespołem
> Porozumienie bez przemocy

Radzenie sobie ze stresem

> Psychologia emocji i motywacji
> Techniki relaksacyjne
> Work – Life Balance
> Wykorzystanie ćwiczeń medytacyjnych w radzeniu sobie ze stresem

Medytacja i Mindfulness

> Radzenie sobie ze stresem
> Zdolność do laserowej koncentracji na zadaniach
> Mindfulness jako czynnik wzrostu kreatywności

godzin szkoleniowych

Godzin coachingu

Lat zdobywania wiedzy

Certyfikatów

TESTYMONIALE

Co mówią uczestnicy szkoleń i coachingu?

Dzięki coachingowi prowadzonemu przez Michała miałam możliwość spojrzeć na siebie z zewnątrz, co więcej zaczęłam dostrzegać proste rozwiązania moich problemów. Zmieniłam sposób patrzenia na siebie – zaakceptowałam fakt, że nie muszę wszystkiego wiedzieć ale też to, że nie mam wpływu na wszystko co się dzieje wokół mnie. Wzrosło poczucie mojej wartości. Zauważyłam potrzebę znalezienia wewnętrznego spokoju i zadbania o siebie samą. Michał reprezentuje wiedzę i  podejście coachingowe na najwyższym, profesjonalnym a co najważniejsze zgodnym z etyką tego zawodu poziomie.

Magdalena Szczepaniak

Uczestniczka sesji indywidualnych oraz superwizji
Michał to profesjonalista w każdym calu. Dał mi ogromną przestrzeń do szukania odpowiedzi a jednocześnie nie tracił mojego i swojego czasu na niepotrzebne „pogaduchy” – nie mające celu. Pytania „Po co mi to opowiadasz? przydają mi się do dziś, kiedy czuję, że coś jest nie tak. Mówienie „ja” a nie „oni” czy „my” było przełomowe w moim życiu. Moje życie nabrało barw – moich barw. Dziękuję.

Sylwia Szymczyk

Uczestniczka sesji indywidualnych
Michał jest człowiekiem bardzo uważnym, zorientowanym na pogłębianie świadomości i to znajduje odzwierciedlenie w jego stylu pracy coachingowej. Zdolny do autentycznego słuchania i rozumienia, umiejętnie buduje w atmosferze zaufania partnerską relację, tworząc przestrzeń sprzyjającą wglądowi i wewnętrznemu wzrostowi. To profesjonalny coach, z którym warto podjąć współpracę w swojej drodze do realizacji celów.

Martyna Alama

Uczestniczka sesji indywidualnych oraz szkolenia

Współpraca z Michałem to jedna z najlepszych rzeczy jakiej mogłam doświadczyć. Zawsze przygotowany i profesjonalny. Dzięki niemu rozwinęłam tematy, które były głęboko ukryte we mnie i blokowały moje działanie. Dzięki pracy z Michałem pozbyłam się lęku, który nie pozwalał mi rozwijać kontaktów z innymi ludźmi. Polecam pracę z tym coachem każdemu kto chce rozwijać siebie, swoje umiejętności i kompetencje.

Marta Linek

Uczestniczka sesji indywidualnych oraz szkolenia

Blog

Rozmowa ze śmiercią

Rozmowa ze śmiercią

- Witaj Śmierci. Przychodzisz do mnie nieczęsto ostatnimi czasy. Chcesz, abym o Tobie zapomniał? - Po co miałbyś o mnie myśleć?! I tak się o ciebie upomnę w swoim czasie. - A właściwie to dlaczego tutaj jesteś, teraz? Ciało drży z przerażenia. Czy wybiła moja godzina?...

czytaj dalej
Jak radzić sobie z LĘKIEM?

Jak radzić sobie z LĘKIEM?

Pomyśl o osobie, która cierpi na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, czyli o osobie, którą dręczą natarczywe myśli oraz przymus zachowania się w określony sposób. Większość osób, które znają tę osobę, mają zgodne poczucie, że jest ona  nadmiernie kontrolująca niemal...

czytaj dalej
Jak wybierać ŚWIADOMIE?

Jak wybierać ŚWIADOMIE?

Czy zdarzyło Ci się zauważyć, że istnieje kilka różnych głosów w twojej głowie? Jeden mówi, aby coś zrobić, że jest to właściwe. Drugi, z kolei uważa, że nie należy tego czegoś robić, mówi, że przecież świat się nie zawali. Jak to jest, że czasami pewne...

czytaj dalej

Czy istnieje coś ważniejszego od poznania siebie samego? Odkryj to kim jesteś i czego tak na prawdę chcesz.

Zrozumienie intelektualne często nie wystarczy do tego, aby siebie poznawać, wprowadzać trwałe zmiany oraz osiągać zamierzone cele. Potrzebne jest doświadczanie. Trzeba wejść w bezpośredni kontakt z własnymi emocjami i uczuciami, których większość ludzi się boi. Dopóki będziemy unikać kontaktu z własnym wnętrzem, rozpraszając się na wiele sposobów, nic się nie zmieni.

Zapraszam Cię do przygody, wejścia wgłąb siebie i doświadczenia tego, na co większość ludzi nie ma odwagi – prawdy o sobie samym. Często nie jest to łatwy proces, dlatego warto korzystać z pomocy osób, które w sposób profesjonalny mogą Ci towarzyszyć. Jestem jedną z tych osób i kocham swoją pracę, bo wgląd w siebie stał się stylem mojego życia.

Skontaktuj się 

Polityka prywatności

Kontakt

e-mail: mich.kutzner@gmail.com
Telefon: 517 938 812

l

Dane firmy

Open Meditation Daniel Pisko
ul. Kosynierów 19 41-907 Bytom 
NIP 6262921069