loader image
Zaznacz stronę

Sesje Indywidualne

Życie Osobiste, Kariera, Rozwój Samoświadomości

Czujesz gotowość do tego, aby wprowadzić zmiany w swoim życiu? Chcesz poznać siebie jeszcze głębiej?

W trakcie konsultacji oraz coachingu indywidualnego pomagam osobom w procesie zmiany, której potrzebują. Pracuję z wykorzystaniem sprawdzonych narzędzi takich jak Technika Uwalniania, praca z przekonaniami metodą The Work, Introspekcja z wykorzystaniem Zen Coachingu, narzędzi psychoterapii Gestalt, psychologii transpersonalnej oraz wiele więcej.

Czym jest Life Coaching?

Coaching

to relacja, w której coach poprzez zadawanie odpowiednich pytań oraz stosowanie narzędzi coachingowych pomaga klientowi w rozwiązywaniu jego problemów, osiąganiu zamierzonych przez klienta celów oraz maksymalizacji jego potencjału.

Wsparcie

W takcie sesji coachingowych nie tylko zostaniesz wysłuchany, ale przede wszystkim dzięki pomocy Michała nakierujesz własne myśli oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań. Wsparcie coacha okazuje się niezwykle cenne w przypadku występowania świadomego lub mniej świadomego oporu w związku z daną sytuacją lub problemem. Coach jest zarówno wspierający jak i wymagający, co pozwala na doznanie oczyszczenia oraz wprowadzenie realnych, życiowych zmian.

Zmiana perspektywy

Odpowiednio zadane pytanie ma moc. Pomaga spojrzeć z innej strony na problem lub cel, z którym klient przychodzi na sesje. Coaching poszerza samoświadomość jak również pozwala zaoszczędzić dużo Twojego czasu, aby dojść do ważnych dla Ciebie wniosków.

Zobacz, w czym mogę Ci pomóc?

Zobacz, z jakimi, przykładowymi  tematami osoby zgłaszają się na coaching i odnoszą satysfakcjonujące rezultaty z coachingu. W obrębie tych i innych zagadnień mogę Ci pomóc. Jeżeli nie jesteś pewien, czy to, nad czym chcesz pracować nadaje się na coaching skontaktuj się ze mną i dowiedz się więcej.

Jak uleczyć emocje?

To nie rzeczy, czy status sprawiają, że jesteśmy szczęśliwi. Za nasze poczucie szczęścia odpowiada to, w jaki sposób doświadczamy życia. Emocje mają ogromne znaczenie w kontekście jakości życia. Ale to nie wszystko, badania potwierdzają, że osoby o wyższej inteligencji emocjonalnej więcej zarabiają, odnoszą więcej sukcesów oraz prowadzą bardziej satysfakcjonujące relacje z bliskimi osobami.
Świadomość własnych emocji oraz umiejętność wpływania na nie jest zdolnością nieocenioną. Niestety wciąż wiele osób regularnie wypiera własne emocje, usuwając z własnego pola świadomości zarówno negatywne jak i pozytywne emocje. W konsekwencji, częstym zjawiskiem jest wyjałowienie emocjonalne, konflikty wewnętrzne oraz uzależnienia.
Na sesjach w efektywny sposób nauczysz się pracy z emocjami oraz rozwiązywania problemów emocjonalnych z przeszłości, takich jak traumy, czy blokady emocjonalne.

Relacje interpersonalne i związki

Relacje interpersonalne to zarówno praca wewnętrzna jak i komunikacja. Dlatego zapraszam na sesje indywidualne, jak również dla par. Poznasz lub poznacie mechanizmy, które stoją za problemami w relacjach oraz wspólnie przyjrzymy się często występującym błędom komunikacyjnym, które wprowadzają zamęt do relacji. Ponadto sesja coachingowa jest doskonałym miejscem, aby znaleźć porozumienie oraz rozwiązanie dla konkretnego problemu lub konfliktu. 

Pewność siebie

Poczucie pewności siebie oraz wyrażanie tego poczucia powiązane jest z danym kontekstem bądź sytuacją. Przykładowo, na co dzień może nie brakować komuś pewności siebie, ale w trakcie wystąpień publicznych już tak. Nikt nie jest z natury pewny siebie lub nie. Wszystko zależy od tego, w których sytuacjach jej nam brakuje. Mogę pomóc Ci w odnalezieniu tych rejonów, w których brak pewności siebie stanowi dla Ciebie przeszkodę w tym, aby czuć się tak jak chcesz się czuć oraz dzięki wspólnej pracy nad pewnością siebie poznasz narzędzia do pracy własnej, tak aby w przyszłości móc pracować samodzielnie. 

Podejmowanie decyzji

Jesteś przedsiębiorcą? Chcesz zmienić pracę? Nie wiesz, którą ścieżkę kariery wybrać? Lub po prostu stoisz przed trudną decyzją dotyczącą życia prywatnego lub zawodowego? 
Dzięki coachingowi zyskasz nowe, świeże spojrzenie oraz doświadczysz nowej perspektywy patrzenia na daną kwestię. Pamiętaj, że to Ty ostatecznie podejmiesz decyzję, moim zadaniem jest Tobie w tym procesie pomóc, jednocześnie nie sugerować ani doradzać, żadnej z rozwiązań. To trudna sztuka, dlatego kształcenie w dziedzinie coachingu zajęło mi aż 4 lata. 

Osiąganie celów

Masz pomysł i potrzebujesz wsparcia w jego zrealizowaniu? Chcesz zaoszczędzić czas i we wspólnej, efektywnej pracy wypracować najważniejsze punkty planu? Być może brak Ci motywacji i nie wiesz, co Cię blokuje? Zapraszam na sesje, na której będziemy pracować na konkretnych celach a jednocześnie brać pod uwagę głos intuicji, który płynie prosto z serca. 

*To jedynie przykładowe tematy. Jeżeli Twój cel dotyczy innej sfery życia, skontaktuj się, aby dowiedzieć się czy możemy zająć się tą kwestią, lub skierować się o pomoc do kogoś innego. 

Moje podejście

Decydując się na pracę ze mną, otrzymasz nie tylko wsparcie emocjonalne oraz uważne wysłuchanie, ale również motywację do tego, aby poszukać ważnych dla Ciebie odpowiedzi. Introspekcja pomoże Ci odnaleźć własne pragnienia oraz najlepszą możliwą drogę ich realizacji. Praca z emocjami oraz ograniczającymi przekonaniami pomoże Ci zejść sobie z drogi do wykorzystywania w pełni swojego potencjału.  

Istotnym elementem w mojej pracy jest praktyczność i skuteczność. Częste intelektualizowanie i konceptualizacje są mechanizmem obronnym przed wejściem w głąb własnych emocji oraz rozwoju świadomości. Na moich sesjach przechodzimy do sedna, bez zbędnego omijania istoty danego tematu.

Życie może być ekscytującą przygodą i będę zaszczycony, mogąc udzielić Ci wsparcia w Twojej podróży przez życie.

Jak wygląda proces?

Umów się na pierwszą, bezpłatną sesję

Pierwsza sesja jest zupełnie bezpłatna i niezobowiązująca. Potrwa ok. 30min. w trakcie której doświadczysz procesu oraz ustalimy, w którym kierunku chcesz zmierzać.

i

Wybierzemy plan coachingowy

Ustalimy odpowiedni dla Ciebie plan naszych spotkań, szczegóły dotyczące miejsca i godzin spotkania. To może być pojedyncza sesja lub  pakiet sesji, które rozpisane są poniżej.

Czas na zmianę

Rozpoczniemy wspólną przygodę w kierunku pozytywnej zmiany lub osiągnięcia ważnego dla Ciebie celu. Ty decydujesz o tym, co chcesz osiągnąć. Ja z kolei zadbam o to, aby cały proces  wspierał Twoją gotowość i umożliwił Ci wykorzystywać Twoje zasoby.

Wybierz formę Spotkań

Dostępne formy spotkań to online / telefon lub spotkanie osobiste

Skontaktuj się 

Polityka prywatności

Kontakt

e-mail: mich.kutzner@gmail.com
Telefon: +48 517 938 812

l

Dane firmy

Open Meditation Michal Kutzner

332 St. Johns Road, N19 3RJ 
London, United Kingdom